fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Inspiracje multimedialne Polska

image

Multimedialne lekcje z tabletami to autorski, kompletny cykl warsztatów multimedialnych dedykowany przedszkolom i szkołom podstawowym.

Multimedialne, 45-minutowe warsztaty dla edukacji wczesnoszkolnej z wykorzystaniem tabletów pozwalają łatwo wprowadzić na Twoje lekcje nowe technologie.

Wybierz spośród wielu aplikacji i rozszerz realizację podstawy programowej. Odkryj talenty swoich uczniów! Dzięki lekcjom, między innymi, z kodowania i programowania, matematyki brył i ułamków, tworzenia kreskówki, zabawek i rezerwatu przyrody, poznawania liter i wskazówek zegara  – uczniowie doświadczają zupełnie nowego zastosowania tabletów i w atrakcyjny sposób poznają istotne dziedziny nauki!
Każdy uczeń pracuje na własnym tablecie, dzięki czemu jest zaangażowany w 100%, a lekcja jest w całości kontrolowana. Radość, twórcza praca i praktyka gwarantowane! Można zapomnieć, kiedy dzwonił dzwonek!

Jak wyglądają zajęcia

image

Na pierwszych darmowych zajęciach, o umówionej porze asystent Pana Tableta pojawia się w Twojej klasie i rozkłada w niej sprzęt multimedialny oraz 25 tabletów dla dzieci. Dzięki tym zajęciom dowiesz się w jaki sposób prowadzić samemu lekcje i jak używać Pana Tableta na kolejnych zajęciach.

Dzień przed kolejnymi zajęciami do szkoły dostarczany jest sprzęt – walizka z tabletami. Są przygotowane dla wszystkich klas, które zamówiły zajęcia. W dniu zajęć szkolny koordynator przenosi sprzęt do sali, w której będą zajęcia. W tej sali klasy wymieniają się co 45 minut, aby brać udział w kolejnych lekcjach z Panem Tabletem.

Podczas zajęć, uczniowie od pierwszych sekund pracują z własnym tabletem. Oglądają film, w którym poznają historię i problem bohatera. Wspólnie szukają realnych rozwiązań i wymyślają w jaki sposób pomóc bohaterowi rozwiązać problem za pomocą pracy w aplikacji. Następnie uczniowie poznają instrukcję obsługi aplikacji i samodzielnie uczą się jak z niej korzystać.

Uczniowie pracują indywidualnie oraz współpracują ze sobą, aby wykonać twórcze zadanie w aplikacji. Na zakończenie uczniowie wcielają się w rolę uczestnika TableTurnieju. Bawiąc się, sprawdzają, co nowego i inspirującego zapamiętali podczas spotkania z Panem Tabletem.

Ze względu na komfort dzieci, zajęcia odbywają się w jednej sali.

Cennik

Cykl 5-9 zajęć

  • Najlepszy dla nauczycieli, którzy chcą wypróbować lekcje multimedialne lub zorganizować mniejszą ilość zajęć.
  • Zajęcia organizowane są dla minimum 5 klas w jednym dniu.

8,90 zł
Za osobę (1 godzina lekcyjna)

Wybieram tę ofertę

Cykl 10-19 zajęć

  • Pozwala skompletować grupę różnych lub spójnych tematów interesujących Ciebie i Twoją klasę.
  • Zajęcia organizowane są dla minimum 5 klas w jednym dniu.

7 zł
Za osobę (1 godzina lekcyjna)

Wybieram tę ofertę

Cykl 20 zajęć

  • Regularne comiesięczne spotkania z uczniami pozwalają odkryć talenty dzieci i dopasować zajęcia do podstawy programowej.
  • Zajęcia organizowane są dla minimum 5 klas w jednym dniu.

6,50 zł
Za osobę (1 godzina lekcyjna)

Wybieram tę ofertę