fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Zajęcia Multimedialne – Przedszkola, Klasy 0-1

image

Multimedialne lekcje z tabletami to autorski, kompletny cykl warsztatów multimedialnych dedykowany przedszkolom i szkołom podstawowym. Multimedialne, 45-minutowe warsztaty dla edukacji wczesnoszkolnej z wykorzystaniem tabletów pozwalają łatwo wprowadzić na Twoje lekcje nowe technologie.

Wybierz spośród wielu aplikacji i rozszerz realizację podstawy programowej. Odkryj talenty swoich uczniów! Dzięki tworzeniu różnorodnych prac – filmów animowanych, muzyki elektronicznej, e-komiksów, grafiki artystycznej, projektowaniu zabawek – uczniowie poznają zupełnie nowe zastosowania tabletów i stworzą wyjątkowe dzieła!
Każdy uczeń pracuje na własnym tablecie, dzięki czemu jest zaangażowany w 100%. Radość, twórcza praca i praktyka gwarantowane! Można zapomnieć, kiedy dzwonił dzwonek!

Aby móc uczestniczyć w naszych zajęciach, dziecko musi mieć ukończone 5 lat.

Jak wyglądają zajęcia

image

Na pierwszych zajęciach, o umówionej porze w Twojej klasie, pojawia się animator wraz ze sprzętem multimedialnym – 26 iPadami dla dzieci.

Podczas zajęć, każdy uczeń od pierwszych sekund pracuje z własnym tabletem. Tematy spotkań są różnorodne i związane z treściami najnowszej podstawy programowej. Dzieci oglądają film, w którym poznają historię i problem bohatera. Wspólnie szukają realnych rozwiązań i wymyślają, w jaki sposób pomóc bohaterowi rozwiązać problem za pomocą pracy w aplikacji. Następnie uczestnicy zajęć poznają instrukcję obsługi aplikacji i samodzielnie uczą się, jak z niej korzystać.

Uczniowie pracują indywidualnie oraz współpracują ze sobą, aby wykonać twórcze zadania w aplikacji. Na zakończenie uczniowie wcielają się w rolę uczestnika Tableturnieju. Bawiąc się, sprawdzają, co nowego i inspirującego zapamiętali podczas spotkania z Panem Tabletem.
Efekty pracy dzieci będą dostępne na platformie pan-tablet.pl do wglądu rodziców, dzieci i nauczycieli. A każda klasa bierze udział w konkursach z nagrodami!
Zobacz poniżej tematy zajęć!

Cennik

Pakiet Mały: 1-4 zajęć

 • Podstawowy pakiet warsztatów multimedialnych.
  Idealny dla nauczycieli, którzy chcą wypróbować lekcje multimedialne lub zorganizować zajęcia w mniejszym wymiarze godzin.

9 PLN
Za osobę (1 godzina lekcyjna)

Wybieram tę ofertę

Pakiet Średni: 5-19 zajęć

 • Pakiet od 5 do 10 spotkań multimedialnych.
  Pozwala skompletować grupę różnych lub spójnych tematów interesujących Ciebie i Twoją klasę!
 • Od 5 do 19 godzin lekcyjnych rozłożonych na cały rok szkolny.
 • Dla szkół współpracujących 2 lata lub więcej, pakiet średni i duży jest tańszy o 1 zł.

8 PLN
Za osobę (1 godzina lekcyjna)

Wybieram tę ofertę

Pakiet Duży: 20 zajęć

 • Aż 20 multimedialnych lekcji pozwala na idealne dopasowanie zajęć do podstawy programowej.
  Regularne, comiesięcznie spotkania z uczniami pozwalają wypracować najciekawsze prace i odkryć talenty dzieci!
 • 20 godzin lekcyjnych.
 • Dla szkół współpracujących 2 lata lub więcej, pakiet średni i duży jest tańszy o 1 zł.

7 PLN
Za osobę (1 godzina lekcyjna)

Wybieram tę ofertę